Web Tasarım Nedir?

Web Tasarımı, tasarım fikirlerinin estetik bir özellik üzerinde belirli bir amaç için belirlenmiş ilkeler tarafından şekillendiği, düzenlendiği ve tasarımın yazılıma dönüşmesi işlemi olarak tanımlanabilir. Bu işlemlerin tamamlanmasından sonra bir web sitesi ortaya çıkar.

Daha yalın bir ifadeyle web tasarımı, görsellerden ve metinlerden oluşan web sayfası içeriklerinin sayfanın ziyaretçileri için bir düzen içerisinde hazırlanma işlemidir.

Ümitköy Web Tasarım alanında uzman ve tecrübeli çalışanlarıyla siz değerli müşterilerine web tasarım ve yazılım hizmetlerini sunmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ümitköy Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Bir web sitesi birçok aşamada değerlendirildikten sonra yayınlanır. İlk olarak proje belirlenir. Proje belirlenirken ihtiyaçlar dikkate alınır ve rakip firma analizleri yapılır. İkinci olarak kurumsal kimlik çalışması yapılır ve kurumsal kimlik öğeleri web tasarımında kullanılan en önemli unsurlardır. Ardından kurumsal kimlik çalışmaları esas alınarak grafik tasarım çalışması yapılır. Web sayfasının görsel tasarımı bu aşamada hazırlanır. Web sayfası kodlaması bir diğer aşama olarak karşımıza çıkmaktadır. HTML, JavaScript, SQL, Python gibi çeşitli program dilleri ile web sayfası kodlanır. Daha sonra içerik yönetim sistemi entegrasyonu sağlanarak web sayfasına resim, tablo, video, grafik, metin gibi içeriklerin eklenip çıkarılması sağlanır. Bir sonraki aşama web sitesinin testidir. Web tasarım çalışmalarının doğru şekilde yapılıp yapılmadığı kontrol edilirken eksik veya fazla olan çalışmalar belirlenir ve web sitesi üzerinde gereken son kontroller yapılır. Son aşamada web sitesinin yayınlanır.

Ümitköy Web Tasarım olarak bir web tasarım projesini bu aşamalara göre hazırlıyoruz. Yaptığımız kapsamlı ve detaylı çalışmaların sonucunda web sitesini yayına hazır hale getiriyoruz. Bizi tercih etmeniz halinde kaliteli, sorunsuz çalışan ve kullanıcı dostu bir web sitesi hizmeti alacaksınız.

Ümitköy Web Tasarım Fiyatları

Sizi en iyi şekilde yansıtacak, farklı bir web tasarımına ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tasarım ekibimiz sizin için tasarlanmış bir hizmeti sunarken kullanıcı çekmenize yardımcı olmaktadır.

Kullanıcılarınızın ihtiyaçlarına yönelik, sizi diğerlerinden ayıran belirgin özelliklere sahip, kriterlerinize hizmet eden, teknik olarak sorunsuz çalışan bir web tasarım hizmeti almak istiyorsanız Ümitköy Web Tasarım  hızlı bir şekilde size yardımcı olmak için hazır!

 

0850 840 16 84