Kliniğinizin doğru şekilde hastalarınıza tanıtılması ve hasta doktor iletişiminizin doğru bir şekilde sağlanması için ajansımız sizlere hizmet vermektedir. Sağlık PR ajansı hizmetleriyle; basın bültenlerinizi hazırlıyor, sosyal medya çalışmalarınızı profesyonel bir şekilde yürütüyoruz. Birçok alanda hizmet veren ajansımızda, sağlık sektöründe çalışan siz değerli hekimlerimizin tanıtım çalışmalarını en doğru şekilde yürütmek için hizmetinizdeyiz. İhtiyaç duyduğunuz dijital pazarlama ve arama motoru optimizasyonu çalışmalarıyla isminizin duyulmasını sağlayabilir, reklam çalışmalarınızı yürütebilirsiniz. İlaç firmaları hastaneler ve özel klinikler, görüntüleme merkezleri gibi birçok alt sektörün doğru şekilde tanıtılması için firmamız hizmet vermektedir. Tanıtım çalışmalarınızı doğru bir şekilde yürütmek için ekiplerimiz tanıtım planlarınızı doğru bir şekilde analiz ederek, doğru hedef kitleye ulaşmanız için sizlere yardımcı olmaktadır.

Kliniğinizin Tanıtım Çalışmalarını Sizin İçin Programlıyoruz

Medya ilişkilerinizi doğru bir şekilde yürütmek için firmamızdan destek alabilirsiniz. PR çalışmalarınız için ayırdığınız bütçeyi en doğru şekilde kullanarak, tanıtım çalışmalarınızı sizin için yürütüyoruz. Sağlık PR ajansı çalışmalarınızdan, çalıştığınız sorunlar üzerinde bir farkındalık yaratmak, etkinlikler oluşturmak ve kurumsal kimliğinizi güçlendirmek için faydalanabilirsiniz. Dijital PR hizmetleri sayesinde, yeni dünyanın anahtarı haline gelmiş, dijital pazarlama çalışmalarınızı uzman ekiplerimizce sizler için yürüterek; sosyal medya hesaplarınızın doğru bir şekilde oluşturulmasını ve takip edilmesini sağlıyoruz. Sağlık iletişimi dünyada ve ülkemizde birçok katı kuralın etkisinde olması dolayısıyla, doğru iletişim çalışmaları için profesyonel destek almanız tanıtımlarınızın yasal ve etkili şekilde yapılmasını kolaylaştıracaktır.

Sağlık İletişimi Uzmanlara Emanet Edilmesi Gereken Hassas Bir Alandır

Sağlık iletişimi birçok alanı ve insanı doğrudan etkileyebilme gücüne sahip olduğundan, uzmanlara emanet edilmelidir. Bir uzmanın ağzından çıkabilecek en ufak bilginin dahi insanlar üzerinde büyük etki uyandırması sebebiyle; yürütülen tüm çalışmaların kontrol altında tutulması için uzman ekiplerimizle sizlere hizmet veriyoruz. Bir sağlık kuruluşunun ya da hekimin kurumsal iletişim çalışmalarının yürütülmesi, birçok ürüne göre daha özenli çalışılması gereken bir iştir. Bu nedenle sağlık PR ajansı çalışmalarımızı yürütürken, sektörün kırmızı çizgilerine dikkat ederek; en doğru şekilde iletişim danışmanlığı hizmeti veriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz tanıtım ve iletişim danışmanlığı hizmeti için ajansımızdan destek alabilirsiniz.

0850 840 16 84